14 Ağustos 2022 Pazar
Acarsan Holding'den 32 derslikli okul

Acarsan Holding'den 32 derslikli okul

Gaziantep Valiliği tarafından başlatılan ve “Eğitim Şehri Gaziantep” sloganı ile yola çıkılan “100. Yılda 100 Hayırsever” projesi hız kesmeden devam ediyor. Acarsan Holding’de 32 derslikli bir okul protokolüne imza atarak bu projeye adını yazdırdı.

Gaziantep Valiliği tarafından eğitime katkı için başlatılan ve tüm Türkiye'de büyük sese getiren '100. Yılda 100 Hayırsever' kampanyasına katkı sunan son aile ACARSAN Holding'in sahipleri olan hayırsever Acar Ailesi oldu.

Kampanya kapsamında 32 derslik bir okul yaptıracak olan Acar ailesi, katılım protokolünü bugün valilikte düzenlenen törenle imzaladı. Protokole kampanya organizatörü olarak Gaziantep Valisi Davut Gül imza atarken, ACARSAN adına imzaları Selim ve Mesut Acar attı.

Gaziantep Valiliği, kampanyayı bir adım daha ileri taşıyan protokolü sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu. Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Hayırsever Acarsan Holding ailesi tarafından #EğitimşehriGaziantep’e kazandırılacak 32 derslikli okul için imzalar atıldı .'100. Yılda 100 Hayırsever' kampanyamıza destek vererek Gazi şehrin geleceğinde “Ben De Varım” diyen Acarsan Holding ailesi ve tüm hayırseverlerimize teşekkür ederiz" denildi.

26.11.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz