19 Nisan 2021 Pazartesi
Ali Peri parti ziyaretlerini sürdürüyor

Ali Peri parti ziyaretlerini sürdürüyor

Makine Mühendisi işadamı ve siyasetçi Ali Peri Gaziantep’teki siyasi Parti il Başkanlarına ziyaretlerini sürdürüyor.

Anlamlı ziyaretlerde bulunan Ali Peri dünde Demokrat Parti Gaziantep İl Başkanı Mustafa Uslu, TÜMSAD Genel başkanı ve Anavatan Partisi Gaziantep İl Başkanı Vakıf Demir, Saadet Partisi Gaziantep İl Başkanı Mehmet İslam’ı ziyaret ederek başarılar diledi.

MUSTAFA USLU İLE ESKİYİ YAT ETTİLER

Her siyasi partiye eşit mesafede olan Ali Peri’nin dünkü ilk durağı Demokrat Parti Gaziantep il Başkanlığı oldu. İl binasında eskiyi yat eden ikili siyasette artık kentin ön planda tutulması gerektiği konuşuldu. Koltukların değil, Gaziantep çıkarlarının ön planda olması gerektiği vurgulandı.

PERİ’DEN ERBAKAN’A ÖVGÜ

Saadet Partisi Gaziantep il Başkanı Mehmet İslam ve yönetimini ziyaret eden Ali Peri, burada Prof Dr. Necmettin Erbakan’a övgü ile bahsetti.

Makine Mühendisi Ali Peri, Saadet Partisi’ne yaptığı ziyarette duvarda gördüğü Necmettin Erbakan’ın fotoğrafını görmesiyle övgü ile bahsetti. Kendisinin de makine Mühendisi olduğu dile getiren Ali Peri, “Böyle hocalar ülkeye kolay gelmiyor. Çok değerli bir ilim ve siyaset adamıydı. Halen herkes övgüyle bahsediyor” dedi.  

5.04.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz