27 Ekim 2021 Çarşamba
CHP Doğu Masası Gaziantep'te

CHP Doğu Masası Gaziantep'te

CHP'nin doğu ve güneydoğu illerinde oylarını arttırmak için haziran ayında oluşturduğu Doğu Masası 7 Eylül Salı günü Gaziantep'e gelecek, şehrimizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ile temaslarda bulunacak.

Antalya milletvekili Çetin Osman Budak, Kocaeli milletvekili Tahsin Tarhan ve Parti Meclisi Üyesi Erbil Aydınlık'tan oluşan heyet kentte sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleriyle buluşacak, heyet ziyaretlerin ardından oluşturacağı raporu Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na sunacak.

İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar, Gaziantep Milletvekilleri Op. Dr. Bayram Yılmazkaya ve Ecz. İrfan Kaplan ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaretler sırasında heyete eşlik edecek.

Doğu Masası heyetine ziyaretler sırasında  İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar ve İl  Yönetim Kurulu Üyeleri de eşlik edecek. Ziyaret hakkında açıklama yapan İl Başkanı Uçar;

" Doğu Masası partimizin hedeflediği oylara ulaşamadığı illerde bunun nedeni araştırmak ve bu illere özel politikalar oluşturmak için ziyaretler gerçekleştiriyor. Biz Gaziantep'te çok ciddi bir oy potansiyeline sahip olmamıza rağmen ne yazık ki bu potansiyelimizi şimdiye kadar ortaya koyamadık. Doğu Masası, Genel Merkezimiz tarafından bu kapsamda oluşturuldu ve haziran ayında faaliyete başladı. Bugüne kadar arzu ettiğimiz başarıyı gerçekleştiremeyen doğu ve güneydoğu illerinde  ziyaretler gerçekleştirdi. Heyetler yapılan ziyaretlerin ardından elde edilen bilgileri bir rapor halinde Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na sundu. Doğu Masası Heyeti bu kapsamda 7 Eylül Salı günü ilimiz Gaziantep'e gelecek ve kentimizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ile temaslarda bulunacak. Ziyaretlerin ardından heyet tarafından oluşturulacak rapor Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na sunulacak. " dedi.

5.09.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz