19 Ekim 2018 Cuma
Halay çekerken taksi çarptı, bir daha yürüyemeyecek

Halay çekerken taksi çarptı, bir daha yürüyemeyecek

Gaziantep'te bir düğünde halay çekenlerin arasına dalan ticari taksi sürücüsü bir haftadır yakalanamadı. Kazada ağır yaralanan ve omuriliğinde çökme meydana geldiği için bir daha yürümesinin zor olduğu kaydedilen İlhan Bayır'ın ailesi isyan ett

Gaziantep’te geçtiğimiz hafta Güneş Mahallesi’nde, gelin ile damadı evine bırakan bir grubun içine dalarak 35 yaşındaki gencin ağır şekilde yaralanmasına neden olan taksi sürücüsü halen yakalanmadı. 6 gün yoğun bakımda kalan ve halen hastanede tedavisi devam eden 35 yaşındaki İlhan Bayır’ın bundan sonra yürümesinin imkansız olduğu belirtiliyor.

HALAY ÇEKERKEN FACİAYI YAŞADI

Arkadaşlarının en mutlu gününde yanlarında olan ve sevinçlerini birlikte paylaşan İlhan Bayır’ın yaşayacakları aklına bile gelmezdi. Düğün sonrası gelin arabası yaptığı aracıyla genç çifti alarak evine götüren genç adam, arkadaşları ile birlikte Güneş Mahallesi’nde halay çekmeye başladı. Bu sırada hızla gelen taksi, kendisine çarparak gelin arabasının üzerine fırlattı. 

YAKINLARI İSYAN ETTİ

Ambulansla hastaneye kaldırılan, İlhan Bayır’ın yakınları, kaza yeri ile ilgili ciddi bir inceleme yapılmadığını, ifadelerin kazadan saatler sonra hastaneden alındığını bilerek, olay yerinden hızla kaçan taksicinin de şu ana kadar bulunamadığını dile getirerek isyan ettiler.

"YAKALANSIN, HESAP VERSİN"

Kazada çok ağır yaralanan ve omuriliğinde çökme meydana geldiği için bir daha yürümesinin zor olduğu kaydedilen İlhan Bayır’ın tedavisi halen Medical Park Hastanesi’nde devam ediyor. Bayı’ın ailesi ve arkadaşları, olay yerinden kaçan vicdansız taksicinin bir an önce yakalanarak adalet önünde hesap vermesini istiyorlar.

13.11.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz