20 Haziran 2019 Perşembe
Hasan Sever İnşaat fuarda büyük beğeni topladı

Hasan Sever İnşaat fuarda büyük beğeni topladı

Yapı sektörünü bir araya getiren, Ortadoğu’nun en büyük yapı fuarlarından biri olan BUILDEAST Yapı, İnşaat, Dekorasyon Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarında Hasan Sever İnşaat, fuarda sergilenen projeleriyle katılımcılardan tam not aldı.

Yapı sektörünü bir araya getiren, Ortadoğu’nun en büyük yapı fuarlarından biri olan BUILDEAST Yapı, İnşaat, Dekorasyon Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı 4-7 Ekim 2018 tarihleri arasında, ülkenin ve bölgenin üretici, yatırımcı ve sektör profesyonellerine kapılarını açtı. Bölge halkının büyük ilgi gösterdiği fuar, Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi (OFM) ev sahipliğinde yapıldı.

Yerli yabancı yatırımcıların ve bölge halkının büyük ilgisine sahne olan fuara dikkat çeken projelerle katılan Hasan Sever İnşaatın, İstanbul ve Gaziantep’te, devam eden ve tamamlanmış projeleri tanıttığı standına büyük bir ilgi vardı.

Hasan Sever İnşaat’ın 5 Büyük projeyle katıldığı fuarda, dikkat çeken projelerinin başında gelen, İstanbul’un en gözde konumlarından biri olan Zeytinburnu Sahil’de yapımı devam eden YEDİ MAVİ projesi bulunuyor. Kalitesi, teknolojisi ve göz alıcı mimarisi ile bütün dikkatleri üzerine çeken projenin detayları katılımcılar tarafından oldukça beğenildi.

Hasan Sever İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi Burak Sever ile yapılan röportajda; fuarın Gaziantep ve bölge için öneminden, bu ve buna benzer fuar ve organizasyonların sürekliliğinin, üretici ve yatırımcılar açısından oldukça önemli olduğunu dile getirdi. Bölgede bulunan firmaların katılım sağlamasının ve bu katılımların teşvik edilmesinin ayrıca öneminden bahseden Sever, fuarda Iraklı yatırımcılarla ikili görüşmelerde bulunduğunu, Ortadoğu bölgesinin yatırım fırsatlarının değerlendirilmesi açısından üreticilerin tecrübe ve deneyimlerinin bölge için oldukça önemli olduğunu vurguladı. Ayrıca üretici ve yatırımcıların daha çok bir araya gelebileceği organizasyonların ve fuarların daha çok yapılması temennisinde bulundu.

Hasan Sever İnşaat’ın en çok ilgi gören projelerinden bir diğeri olan Gaziantep’te yapımına yeni başlanan Heybeliada Projesi oldu. Gaziantep’te İbrahimli’de ki konumu, tasarımı, mimarisi ve satın alma seçenekleri ile katılımcılardan büyük beğeni toplayan proje; 13.000 metrekare alana yayılıyor ve 4 bloktan oluşuyor. Heybeliada projesi, 2000 metrekarelik göleti ve Heybeliada’nın ruhunu yansıtan doğal yapısıyla Gaziantep’in dikkat çeken projelerinden birisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Lansmanı yeni yapılan projenin; 3+1 ve 4+1 gibi seçenekleri bulunuyor. Heybeliada projesi, 40 ay vade ve sıfır faizli kredi imkanı sunan satın alma seçeneği ile fuarda katılımcılar tarafından en çok bilgi alınan Hasan Sever İnşaat projelerinden birisi oldu.

8.10.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz