24 Mayıs 2019 Cuma
HATEM’DEN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI

HATEM’DEN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI

Özel Hatem Hastanesi ve Hatem Okulları Genel Müdürü Dr. Yusuf Sermet Kileci , tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.

Özünde insana hizmet etmek ve hayat kurtarmak olan bu onurlu mesleğin , yoğun bir sevgi ve özveriyle icra edildiğinin altını çizen Dr. Kileci, “Zorlu bir eğitim süreciyle başlayan hekimlik, daima yenilenmeyi, gelişmeleri izlemeyi, teknolojiyi takip etmeyi, bilimsel araştırmaların merkezinde olmayı gerektiren bir meslektir. Bu doğrultuda bilime ve insanlığa hizmet noktasında çok önemli bir görevi yerine getirmektedir. Fedakar hekim ve sağlık çalışanlarımız, bu kutsal görevlerini yaparken gece- gündüz , yağmur- çamur , bayram -tatil demeden büyük bir özveriyle durmadan var gücüyle çalışarak insan sağlığına hizmet etmektedirler” dedi.

Sağlıklı bir hayatın insanların vazgeçemeyeceği temel bir hak olduğunu ifade eden Dr. Kileci’ Büyük özveri ve üstün gayret sarf ederek, sağlıklı toplum olabilme yolunda mesleki aşk ve şevkle çalışan, insanlığa nitelikli yaşam sunmayı amaç edinen başta Hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını tebrik ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum’ dedi.

13.03.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz