18 Eylül 2019 Çarşamba
Hokeyin Sultanları umutları son iki maça bıraktı

Hokeyin Sultanları umutları son iki maça bıraktı

Gaziantep Polisgücü Kadın Hokey takımı, ligdeki ikinci maçını Hırvatistan’ın HAHK Mladost takımıyla yaptı. Zorlu geçen maçta sahadan 2-1 mağlup ayrılan hokeyin sultanları umudu son iki maça bıraktı.

2018 yılı Avrupa Şampiyonu Gaziantep Polisgücü Kadın Hokey Takımı, 2019 yılı şampiyonluk kupasını da Türkiye’ye kazandırmak için büyük çaba sarf ediyor. İlk maçında Ukrayna’nın temsilcisine 3-2’lik bir skorla yenilen takım, karşılaştığı Hırvatistan’ın HAHK Mladost takımı karşısında 2-1’lik skorla mağlup oldu. Önlerinde son iki maçı bulunan Gaziantep Polisgücü Kadın Hokey Takımı son maçlarına odaklandı. Takımın ilk iki maçta aldığı mağlubiyetlerin kendilerini üzdüğünü ancak son iki maça odaklandıklarını ifade eden takım antrenörü Ayşe Kasım, ligin henüz bitmediğini önlerindeki iki maçın sonucunun önemli olduğunu ifade etti.

Takımın ilk iki mağlubiyetinin herkes gibi kendilerini de üzdüğünü ifade eden Kulüp Genel Sekreteri ve Kafile Başkanı İsmail Eryoldaş da, son iki maça odaklandıklarını ifade ederek, “lige çok iyi hazırlandık. Şu anda son iki maça odaklandık. Bu maçlardan güzel sonuçlar almaya çalışacağız” dedi.

9.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz