21 Mayıs 2018 Pazartesi
İl spor güvenliği toplantısı yapıldı

İl spor güvenliği toplantısı yapıldı

İl Spor Güvenliği Toplantısı Vali Ali Yerlikaya başkanlığında valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya, Vali Yardımcısı Faik Arıcan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Halil Uysal, İl Emniyet Müdürü Erhan Gülveren, Gaziantepspor Asbaşkanı Mehmet Özdemir, Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Adil Sani Konukloğlu ve ilgili kurum yöneticileri katıldı.

Toplantıda, 2017-2018 sezonu içerisinde müsabakalarda ve diğer sportif etkinliklerde alınacak güvenlik tedbirleri görüşüldü.

Yapılan sunumların ardından güvenlik tedbirleri hakkındaki görüş ve öneriler ele alındı.

Vali Ali Yerlikaya, ilimiz spor etkinliklerinin birlik, beraberlik, sevgi ve dostluklara vesile olması temennisinde bulunarak kurum müdürlerine spor güvenliği ile ilgili azami dikkat ve gayret gösterilmesi talimatını verdi.

Kulüp yöneticilerinin de üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmelerini isteyerek “Bu şehir de futbol kulüplerimiz de bizim değerlerimizdir. Asayiş ve güvenlik noktasında elimizden gelenin fazlasını yapmak zorundayız. Ve bundan kesinlikle ödün verilmemelidir” dedi.

İlimizde yapılacak olan spor etkinliklerinin birlik, beraberlik, sevgi ve dostluklara vesile olması temennisinde bulunan Vali Yerlikaya katılımcılara teşekkür etti.

10.08.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz