21 Haziran 2018 Perşembe
MHP’DE KONGRE HEYCANI

MHP’DE KONGRE HEYCANI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, 21 Mayıs Pazar günü yapılacak olan il kongresi öncesi açıklamalarda bulunarak, partilileri kongreye katılmaya davet etti. Taşdoğan aynı zamanda 19 Mayıs mesajında da bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, 21 Mayıs Pazar günü saat 10.00’da Onat Kutlar Salonu’nda yapılacak olan il kongresinde bütün partililer ve Gazianteplileri kongre salonunda heyecanlarını paylaşmaya davet etti.

Taşdoğan yaptığı açıklamada , " Dünya tarih sahnesinde farklı bir ülkenin boyunduruğu altında bulunmayı asla kabul etmeyen yüce Türk Milleti, büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile sembolleştirdiği kahramanlık destanların başlangıcını yaptığı 19 Mayıs 1919 günü, Türk tarihinin önemli kilometre taşlarından biridir. Bu münasebet ile aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramlarını tebrik ediyor, sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum. Allah'ın izniyle, 21 Mayıs Pazar günü Onat Kutlar Salonu’nda yapılacak olan MHP Gaziantep İl Kongremizi gerçekleştireceğiz. Bu mutlu günümüzde partili dava arkadaşlarımızı ve değerli Gaziantep halkını, kongremizde mutluluğumuz ve heyecanımıza ortak olmaya davet ediyorum. 21 Mayıs 2017 Pazar günü, Onat Kutlar Salonu’nda gerçekleştireceğimiz kongremizin, öncelikle partimize, bu yola gönül vermiş dava arkadaşlarımıza ve genel itibari ile de Ülkemiz ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

17.05.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz