9 Ağustos 2020 Pazar
Nizip Ek OSB'nin Altyapı İhalesi NTO'da yapıldı

Nizip Ek OSB'nin Altyapı İhalesi NTO'da yapıldı

Nizip Organize Sanayi Bölgesi'nde açılan ek OSB'nin altyapı ihalesi Nizip Ticaret Odası (NTO) Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.

Nizip Organize Sanayi Bölgesi'nde açılan ek OSB'nin altyapı yapım işi ihalesine yedi firma tarafından teklif verildi.

Yapılan ihalenin açılış konuşmasını yapan Nizip Kaymakamı Kemal Şahin, "Bu ihalenin giderek gelişen büyüyen Nizip ilçemizin sanayisine, esnafına ve tüccarına hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum." dedi.

Katılımcı firmalara teşekkür eden Kaymakam Kemal Şahin sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Bildiğiniz üzere Nizip ek OSB'nin altyapı işi için daha önce ihaleye çıkıldı ancak ek işlerin ilave edilmesinden dolayı ihale revize edilmiştir. Şuan itibari ile komisyonumuza yedi zarf teslim edilmiştir. İnşallah hem Nizip için hem firmalarımız için hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunuyorum. Bu iş kıtlığı döneminde ihaleyi alan firmamıza çalışanlarına ve tedarikçilerine bir çıkış olur. Yapılan bu ihale Nizip'e de değer katacağına inanıyorum. Yeni açılan bölgeyi bir an önce yatırımcılarımıza teslim etmek istiyoruz." şeklinde konuştu.

Düzenlenen ihaleye Karkamış Kaymakamı Bünyamin Bilgin, Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, NTO Meclis üyesi Mustafa Doktoroğlu, Nizip Belediye Başkan Yardımcısı Salih Uygur, NTO Meclis Kâtip Üyesi Ali Kaya, NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat ve firmalar katıldı.

19.07.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz