16 Mayıs 2021 Pazar
NTO meclisi toplandı

NTO meclisi toplandı

Nizip Ticaret Odası (NTO) Kasım ayı olağan meclis toplantısı, Koronavirüs (Covid-19) salgınını önlemek amacıyla Meclis Başkanı Bekir Karabacak başkanlığında, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt ve meclis üyelerinin katılımıyla video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

Toplantıda, NTO’nun Eylül ve Ekim aylarının faaliyetlerinin yanı sıra, Koronavirüs salgınının iş dünyası üzerine etkileri, sektörel sorun ve çözüm önerileri ile ekonomiye ilişkin güncel konular değerlendirildi.

Meclis toplantısının açılışında konuşan NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak, son günlerde Koronavirüs salgınında vaka sayısında artış gözlemlendiğini belirterek, tedbirlere uyulması uyarılarında bulundu.

NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt ise Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu’nun Eylül ve Ekim aylarında yapmış olduğu faaliyetler hakkında meclis üyelerine bilgiler verdi.

İzmir de yaşanan depremden dolayı hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet dileyen NTO Yönetim Kurulu Başkanı Özyurt, Hatay’da meydana gelen yangın faciasından dolayı da Hatay halkına geçmiş olsun dileklerini iletti.

Meclis toplantısında, Nizip Ticaret Odası Genel Sekreteri Serpil Gündoğdu Eylül ve Ekim ayları gelir ve giderler ile ilgili meclis üyelerine bir sunum yaptı.

13.11.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz