10 Nisan 2020 Cuma
NTO sponsorluğunda kız öğrencilere kitap

NTO sponsorluğunda kız öğrencilere kitap

Nizip Ticaret Odası’nın (NTO) sponsor olduğu "Kızlar Umudunuz Umudumuz, Geleceğiniz Geleceğimiz olsun" projesi kapsamında Abdülhamidhan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde kitap dağıtım töreni yapıldı.

Düzenlenen törene NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat, NTO Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Kaya, İbrahim Özkaya, Osman Alpaslan, Hüseyin Yaprak ve NTO Genel Sekreteri Serpil Gündoğdu da katıldı.

Proje kapsamında düzenlenen konferansta NTO Genel Sekreteri Serpil Gündoğdu kız öğrencilere tecrübelerini ve başarı hikâyesini paylaştı.

Konferansın ardından kız öğrencilere yönelik düzenlenen kitap dağıtımın töreninde bir açıklama yapan NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat şunları ifade etti: “Nizip Ticaret Odası olarak Kızlar Umudunuz Umudumuz, Geleceğiniz Geleceğimiz Olsun" projesinin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da eğitim camiasına verdiğimiz destekler sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında önceliklerimiz arasındadır. Kız öğrencilerimizi eğitime kazandırmak gerçekten bizleri mutlu etmiştir. Kız çocuklarımızın eğitimlerini tamamlayarak vatanına, milletine ve devletimize hayırlı bir evlat olmalarını diliyor, projenin uygulanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

“NTO Sponsorluğunda Kız Öğrencilere Kitap Dağıtımı Yapıldı” Haberinin metni ve fotoğrafları ektedir.

21.02.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz