26 Ocak 2021 Salı
NTO'da E-Dönüşüm semineri düzenlendi

NTO'da E-Dönüşüm semineri düzenlendi

Nizip Ticaret Odası (NTO) ve FİG Bilgi Teknolojileri işbirliği ile E-Dönüşüm bilgilendirme semineri Nizip Ticaret Odası Meclis Toplantı salonunda düzenlendi.

Düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan NTO Meclis Başkan Yardımcısı Abdullah Altınbaş şunları ifade etti: "FİG Bilgi Teknolojileri Firması ve Nizip Ticaret Odası arasında yapılan protokol kapsamında bugün odamızda E- Dönüşüm ve yeni gelecek olan E-Maliye Mevzuatı hakkında katılımcılara bilgilendirmeler yapılacaktır. Toplantının düzenlenmesinde emeği geçen FİG Bilgi Teknolojileri Yöneticisi Ahmet Tütüncüler'e, SMMM Nizip Temsilciliği'ne ve katılımcılara Nizip Ticaret Odası ve şahsım adına teşekkür ediyor, verimli bir toplantı gerçekleşmesini diliyorum." şeklinde konuştu.

Açılış konuşmalarının ardından FİG Bilgi Teknolojileri Yöneticisi Ahmet Tütüncüler, TÜRKEP Genel Müdür Yardımcısı Olgar Ataseven ve TÜRKEP Bölge Müdürü Mustafa Kemal Sert tarafından Kişisel Verileri Koruma Kanunu, Kayıtlı Elektronik Posta (KEP), E-Fatura, E-Arşiv, E-Defter, E-MM konuları ve yeni gelecek olan E-Maliye Mevzuatı hakkında katılımcılara bilgilendirmeler yapıldı.

Soruların cevaplanması ile son bulan toplantıya SMMM Nizip Temsilcisi Mehmet Bozaslan, Nizip'te faaliyet gösteren Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve NTO üyeleri de katıldı.

18.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz