22 Ekim 2020 Perşembe
Oğuzeli Belediyesi çalışıyor

Oğuzeli Belediyesi çalışıyor

Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, ilçe merkezinde bulunan Oğuzlar Mahallesi PTT yanı kaldırım çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Alt ve üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdüren Oğuzeli Belediyesi ilçeye modern ve çağdaş bir görünüm kazandırmaya devam ediyor. 

Vatandaşın rahatı için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını vurgulayan Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, "Vatandaşımızın isteklerini en kısa sürede yerine getirme gayreti içindeyiz" dedi.

Başkan Kılıç, "İlçemiz her geçen gün büyüyor ve çalışmalarımıza yeni hizmetler ekleniyor. Oğuzeli halkı için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Yeni yapılan kaldırımlarla ilçemiz güzel bir görünüme kavuşuyor. Programlarımız kapsamında çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Kaldırımı olmayan yerlere öncelik veriyoruz. Daha sonra ise çeşitli sebeplerden bozulan yerleri tekrardan tamiratlar yapıyoruz. Diğer mahallelerimizde de çalışmalarımız devam ediyor. Tek amacımız vatandaşımıza layık olabilmek ve hayır dualarını alabilmek" ifadelerini kullandı.

Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç çalışmaları yerinde takip ederken vatandaş ve esnaf ile sohbet etti. Mahalle sakinleri yaptığı çalışmalardan dolayı Başkan Kılıç'a teşekkür ettiler.

4.12.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz