22 Ekim 2020 Perşembe
Oğuzeli Belediyesi’nden fırın denetimi

Oğuzeli Belediyesi’nden fırın denetimi

Oğuzeli Belediyesi zabıta ekipleri ilçe genelinde pide ve somun fırınlarını denetledi.

İlçe halkının sağlığını korumak için yapılan denetimlerde kurallara uyan esnafa teşekkür edilirken uymayanlara cezai işlem uygulandı. İşletmelere sağlıklı üretim yapmaları konusunda uyarıldı.

“HALK SAĞLIĞINA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ”

Vatandaşın sağlığının kendileri için çok önemli olduğunun altını çizen Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, “Denetimlerimizde gıda konusuna büyük önem veriyoruz ve daha hassas çalışıyoruz” dedi.

Başkan Kılıç, “ Vatandaşımızın gönül rahatlığı ile alışveriş yapmaları için ekiplerimiz gece gündüz çalışıyor. Yaptığımız denetimlerde işletmenin hijyeni, ekmeğin gramajı, iş yeri ruhsatı ve çalışanların kılık kıyafeti gibi konularda çok titiz bir çalışma yürütüyoruz. Ekiplerimizin yapmış olduğu sıkı denetimlerde gösteriyor ki esnafımızda istenilen düzeye gelmiş durumda. Göstermiş oldukları hassasiyet için işletmecilerimize ve zabıta ekiplerimize teşekkür ediyorum. Oğuzeli’nde yaşayan vatandaşlarımızın da bize güvenmelerini ve yaşadıkları problemleri bizimle iletişime geçmelerini istiyoruz” dedi.

“İŞİNİ YAPAN İLE YAPMAYAN AYRILIYOR”

Yapılan denetimleri olumlu bulan fırıncı esnafı Oğuzeli Belediyesi zabıta ekiplerine teşekkür etti. Toplumun sağlığını yakından ilgilendiren bir sektörde olduklarını söyleyen fırıncı esnafı ”Yapılan denetimlerin işini iyi yapan ile yapmayanı ayırdığını ve bu tür uygulamaların yapılması hem biz işletmeciler hem de tüketiciler için daha faydalı olacağına inanıyoruz” dediler.

30.11.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz