20 Şubat 2020 Perşembe
Oğuzeli Belediyesi'nden kan bağışına davet

Oğuzeli Belediyesi'nden kan bağışına davet

Sosyal belediyecilikte adından sıkça söz ettiren Oğuzeli Belediyesi geleneksel hale getirdiği kan bağışı kampanyasına tüm Oğuzelileri davet etti.

Oğuzeli Belediyesi ve Türk Kızılay'ı işbirliği ile düzenlenecek olan kan bağışı kampanyası 12 Ocak Cuma günü 10.00-17.00 saatleri arasında belediye bekleme salonunda gerçekleştirilecek.

"KAN VERMEK İNSANLIK GÖREVDİR"

Kan vermenin acil değil sürekli bir ihtiyaç olduğunu belirten Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, "Oğuzeli Belediyesi olarak bu konudaki hassasiyetimiz sürekli ortaya koyuyoruz" dedi.

Başkan Kılıç yaptığı açıklamada "Kana kimin ne zaman ihtiyacı olacağını bilemezsiniz kan vermek bir insanlık görevidir. Günümüzde kan bağışının önemi her geçen gün artmakta, bizlerde bu önemin farkında olarak elimizden geldiğince destek vermeye çalışıyoruz. Kan bağışını aslında sadece başkaları için değil kendimiz içinde yapmamız gereken bir sosyal paylaşım. Yarın öbür gün başımıza ne gibi bir kaza, hastalık, bela geleceğini bilemiyoruz. Onun için tüm vatandaşlarımızı bu tür sosyal sorumluluk projelerinde hassasiyete davet ediyorum. Oğuzeli Belediyesi olarak Tür Kızılay'ı ile birlikte geleneksel hale getirdiğimiz kan verme kampanyasına tüm hemşerilerimizi davet ediyorum" dedi.

10.01.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz