24 Ekim 2020 Cumartesi
Oğuzeli'nde geleneksel mahalle toplantısı

Oğuzeli'nde geleneksel mahalle toplantısı

Oğuzeli Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği her Cuma günü gerçekleştirmiş olduğu toplantı bu hafta Çaybaşı Mahallesinde gerçekleştirildi.

Oğuzeli'nin parlayan bir yıldız olduğunu vurgulayan Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç Cuma namazını Çaybaşı Mahalle Camisinde kıldıktan sonra Çaybaşı Yıldız-Memik Yılmaz Sosyal Tesisinde mahalleliler ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

"HAYIR DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN"

Yapılan toplantıda mahallelinin sorunlarını dinleyen Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Hedeflerinin daha kaliteli ve yaşanabilir bir Oğuzeli olduğunun altını çizen Kılıç, "Çaybaşı mahallemize elimizden geldiğince imkanlar dahilinde hizmet getirmeye çalışıyoruz. Mahallemize en son şuanda toplantımızı gerçekleştirdiğimiz Çaybaşı Yıldız-Memik Yılmaz Sosyal Tesisimizi ve çocuk oyun alanımızı kazandırdık. Hemşerilerimizin istekleri düşünceleri bizim için çok önemli sizlerden tek isteğimiz var hayır dualarınızı üzerimizden eksik etmeyin bize yeter"ifadelerini kullandı.

17.11.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz