1 Ekim 2020 Perşembe
Ovayolu: Yeniden aday değilim

Ovayolu: Yeniden aday değilim

Yönetim kurulu başkanlığı döneminde başarılı projelere imza atan Makine Mühendisler Odası (MMO) Başkanı Hüseyin Ovayolu, yeniden aday olmayacağını açıkladı.

TMMOB’a bağlı odalarda seçim süreci başladı. İmar ve mühendisler için son derece önemli olan seçimler heyecan yaratırken, yönetim kurulu başkanlığı döneminde başarılı projelere imza atan Makine Mühendisler Odası (MMO) Başkanı Hüseyin Ovayolu, yeniden aday olmayacağını açıkladı.

Meslek odalarının hem üyelerinin haklarını savunmak, geliştirmek ve düzenlemek hem de faaliyet gösterilen kente katkı sağlamak olduğunu kaydeden Ovayolu, “Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla yoğun bir çalışma dönemi geçirdik. Birçok projeyi başarılı bir şekilde uygulamanın mutluluğunu tüm üyeleriniz ile birlikte yaşadık. Meslek odaları demokrasi kültürünün en sağlıklı şekilde yaşandığı yerlerdir. Bu nedenle yeni dönemde tekrar aday olmayacağımı ve demokrasi yarışına da elimden gelen katkıyı sağlayacağımı kamuoyu ve meslektaşlarımla paylaşmak istiyorum. Seçimler odamıza yeni bir nefes ve heyecan getirsin” dedi.

24.01.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz