21 Mayıs 2018 Pazartesi
ÖZTÜM TEKSTİL İŞ SENDİKASI MHP’Yİ ZİYARET ETTİ

ÖZTÜM TEKSTİL İŞ SENDİKASI MHP’Yİ ZİYARET ETTİ

Öztüm Tekstil İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Akyürek, Gaziantep Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Muhittin Taşdoğan’ı ziyaret etti.

Taşdoğan, ÖZTÜM Tekstil İş Sendikası Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek, “İşçilerin çalışma yaşamına ilişkin sorunlarını çözmek, ortak çıkarlarını ve haklarını korumak, geliştirmek için çalışan sendikaların çok önem arz ettiklerini söyledi. İşçilerin sorunlarının çözüm noktası olan Sendikaların en büyük sivil toplum kuruluşu olduğuna da değinen Taşdoğan, Başkan Akyürek ile fikir alışverişinde bulunarak ÖZTÜM TEKSTİL İŞ SENDİKASI’nın çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Gaziantep’te ÖZTÜM-İŞ Sendikası olarak bulunmaktan onur duyduklarını belirten başkan Mustafa Akyürek ise “ Dava arkadaşlarımla yola çıktığımız ilk günden bugüne emin adımlarla ilerliyoruz. İşçi ve işçi ailelerinin yıllardır çözümlenmemiş sorunlarını hedef alan ve bu sorunların iyileştirilmesi hususunda gerekli çalışmaları yürüten Öztüm Tekstil İş Sendikası olarak yürütüğümüz çalışmalar kapsamında Gaziantep’teyiz. Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte ziyaretlerde bulunuyor, emek mücadelemizde Gaziantep’te ki işçilerimiz ve işverenlerimizle birlikte istişarelerde bulunuyoruz. Sayın başkanımız Muhittin Taşdoğan’ı da bu kapsamda ziyaret etmek istedik. Bizleri kabul ettiği için kendisine teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

9.08.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz