16 Ocak 2019 Çarşamba
Polis Gücü Hokey Takımı Prag'a gitti

Polis Gücü Hokey Takımı Prag'a gitti

Çek Cumhuriyetinin Başkenti Prag'da 16-18 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Avrupa Şampiyon Kulüpler Salon Turnuvasında Türkiye'yi temsil edecek olan Gaziantep Polis Gücü Spor Hokey Takımı Prag'a gitti.

Gaziantep Havaalanında bir açıklama yapan Polis Gücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan sporcuların morallerinin yüksek olduğunu ve şampiyon olarak dönmek istediklerini ifade etti.

Türkiye Salon Hokeyi Şampiyonu Gaziantep Polis Gücü Spor kafilesi Çek Cumhuriyeti'nin Başkenti Prag'da 16-18 Şubat 2018 tarihleri arasında yapılacak olan Avrupa Şampiyon Kulüpler Salon Turnuvasına katılmak üzere özel bir hava yolu şirketiyle Prag'a gitti. Avrupa Şampiyon Kulüpler Salon Turnuvasıyla ilgili bütün hazırlıkları tamamladıklarını açıklayan Gaziantep Polis Gücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan takımın başarılı olması için çalışacaklarını ve hedeflerinin Avrupa Şampiyonu olarak Türkiye'ye dönmek olduğunu ifade etti. Başkan Kaplan Gaziantep Havaalanında yaptığı açıklamada sporcuların morallerinin yüksek olduğunu ifade ederek " Çek Cumhuriyeti'nin Başkenti Prag'a gidiyoruz. Avrupa Şampiyon Kulüpler Salon Turnuvasına Türkiye'yi temsilen katılacağız. Şampiyonayla ilgili bütün hazırlıklarımızı tamamladık. Turnuvada takımımız Çek Cumhuriyeti, Portekiz, Ukrayna, Galler, Macaristan, Slovakya ve Slovenya takımları ile mücadele edecek. Hedefimiz bu turnuvadan şampiyonluk kupası alarak ülkemize dönmektir. Gaziantep Polis Gücü Sporun dünya genelinde tanınan bir takım olup Prag sonrası Mayıs ayında da yine Avrupa'da 18-21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Avrupa Açık Alan Şampiyon Kulüpler Şampiyonasında da kız ve erkek takımlarımızla yarışacağız. Mayıs ayında Kız Hokey Takımımız Viyana'da Erkek takımımız 'da Kopenhag da Avrupa Açık Alan Şampiyon Kulüpler Şampiyonasında mücadele edecekler. Bunlarla da ilgili çalışmalarımız sürüyor" dedi.

14.02.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz