3 Aralık 2020 Perşembe
ŞAHİNBEY BELEDİYESİ MUHTARLARIN YANINDA

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ MUHTARLARIN YANINDA

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey İlçesi’nde muhtarlık ofisi ihtiyacı olan muhtarlara muhtarlık ofisi yapılacağını belirterek Fidanlık Mahallesi’ne yaptırılan fidanlık muhtarlığının çalışmalarını yerinde inceledi.

Vatandaşla kamu ile kurumları arasında köprü görevi gören muhtarların her zaman yanında olan ve taleplerine cevap veren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, muhtarların daha modern yerlerde hizmet verebilmeleri için muhtarlıklar inşa etmeye devam ediyor. Fidanlık Mahallesi’nde yapılan muhtarlığın inşaat çalışmasını ekibiyle birlikte yerinde inceleyen Başkan Tahmazoğlu her zaman muhtarlara destek olmaya devam edeceklerini ifade etti.

MUHTARLARIMIZIN YANINDAYIZ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi olarak muhtarların her zaman yanında olduklarını belirterek “Muhtarlar demokrasimizin temel taşları, mahallelerimizde muhtarlık ofisi olmayan muhtarlarla ilgili çalışma yapıyoruz. Fidanlık Mahallemizde bulunan parkın köşesinde yola yakın ve muhtarımızın ofis olarak kullanabileceği mekânın inşaat çalışmalarına devam ediyoruz. Çok yakın bir zamanda ofisi olmayan muhtarımız kalmayacak. ” dedi.

30 YILDIR KİRA VERİYORDUK

Fidanlık Mahalle Muhtarı İbrahim Bilici, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun kendilerine çok önemli bir eser bıraktığını belirterek “Öncelikle Şahinbey Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tahmazoğlu ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Burada ben önceki muhtarlarda dahil 30 yıldır kullandıkları yere kira ödüyorlardı. Başkanımız bu yapıları bizlere güzide bir eser olarak

22.10.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz