1 Aralık 2021 Çarşamba
ŞAHİNBEY SOSYAL MARKETTE PARA DEĞİL DUA GEÇİYOR

ŞAHİNBEY SOSYAL MARKETTE PARA DEĞİL DUA GEÇİYOR

Şahinbey Belediyesi Sosyal Market'inden bu zaman kadar 88.285 kişi faydalanırken, vatandaşlar kendilerine verilen kartlarla sosyal markette gönüllerince alış veriş yapabiliyor.

Şahinbey Belediyesi bünyesinde bulunan markette, et ve süt ürünleri, kıyafet, ayakkabı, gıda ürünleri, temizlik maddeleri kahvaltılık ürünlerden kuru gıda ürünlerine kadar ailelerin ihtiyaç duyabileceği her şey bulunuyor. İhtiyaç sahibi aileler tıpkı normal marketlerde yapılan alışverişler gibi Sosyal Marketten de alış verişlerini yapabiliyorlar. Şahinbey Belediyesi'nin 2011 yılında ihtiyaç sahibi ailelerin hizmetine sunduğu marketten bugüne kadar 88.285 kişi faydalandı.

İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELER TÜM İHTİYAÇLARINI KARŞILAYABİLİYOR

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Sosyal Markette ihtiyaç sahibi ailelerin tüm ihtiyaçlarının karşılayabildiklerini belirterek; "Sosyal marketimizden bu zaman kadar 88.285 kişi faydalandı. Diğer marketlerde bulunan bütün ürünler sosyal marketimizde de bulunuyor. Ayrıca vatandaşlarımız beyaz eşyadan, gelinlik ve nişan kıyafetlerine kadar her türlü ihtiyaçlarını bu marketten karşılaya biliyor. Bir eve ne lazımsa marketimizde bulunuyor. Ayrıca marketimizde halı, çekyat, çamaşır makinesi buzdolabı gibi ürünleri bir limite tabi tutmaksızın ihtiyaç sahibi ailelere veriyoruz çünkü bunlar bir evin temel ihtiyaçlarıdır. Bunun dışında vatandaşlarımız aylık ihtiyaç duyacağı ürünlerin tamamını hanenin nüfusuna göre belirlediğimiz limit çerçevesinde herhangi bir para ödemeden alabiliyor" dedi.

23.10.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz