1 Aralık 2021 Çarşamba
ŞAHİNBEY ZABITASI 81.486 İŞ YERİNİ DENETLEDİ

ŞAHİNBEY ZABITASI 81.486 İŞ YERİNİ DENETLEDİ

Şahinbey Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, 2019 yılı içerisinde 81.486 iş yerini denetleyerek vatandaşın sağlığı için 24 saat görev yaptı.

Şahinbey Belediyesi zabıta ekipleri halkın sağlıklı ürünler tüketebilmesi için birçok iş yerine denetimlerini sürdürmeye devam ediyor. Özellikle halkın bilinçli tüketici olmasını sağlamak için bir çok projeye imza atan Şahinbey Belediyesi zabıta ekipleri, iş yerlerinde hijyen kurallarına uyulmasına büyük önem veriyor.

"ZABITA EKİPLERİMİZ 24 SAAT GÖREV BAŞINDA"

Amaçlarının halkın sağlığını tehdit eden unsurları ortadan kaldırmak olduğunu kaydeden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, zabıta ekiplerinin günün 24 saati görev başında olduğunu ve büyük bir özveri ile çalıştığını söyledi.

Zabıta ekiplerimiz hijyene önem vererek, mesai saati gözetmeksizin kullanılan ham maddenin işlenişini görebilmek adına denetimlerini işin yapılmaya başladığı saat aralığı ne olursa olsun denetimin yapıldığına dikkat çeken Başkan Mehmet Tahmazoğlu, “Zabıta ekiplerimiz vatandaşlardan gelen her türlü şikayeti dikkate alarak, konuyla ilgili gerekli çalışma ve denetimleri anında yapmaktadır. Gıda ve bozuk ürün konularında vatandaşlarımız da duyarlı davranmalı. Her türlü şikayet ve ihbarlarını zaman geçirmeden belediye veya zabıta ekiplerine bildirmeliler. Bu sayede insan sağlığını tehdit eden unsurlar, vatandaşımıza zararı dokunmadan engellenecektir” dedi.

16.01.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz