5 Temmuz 2022 Salı
ŞAHİNBEY’DEN 3. POLİS MERKEZİ

ŞAHİNBEY’DEN 3. POLİS MERKEZİ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yeşilvadi’ye yaptırılan yeni polis merkezi inşaatını gezerek son durumu ile ilgili bilgi aldı.

Şahinbey İlçesi’ne daha önce Karataş ve Düztepe Polis Merkezleri’ni yaparak Emniyete devreden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Yelivadi Parkı’nın karşısına yapılan ve 3. Polis merkezi olan Yeşilvadi Polis Merkezi’nin inşaat çalışmalarını gezerek incelemelerde bulundu.

BU YIL İÇERİSİNDE TAMAMLAYACAĞIZ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, bölgenin güvenliğini sağlamak amacıyla Yeşilvadi Polis Merkezi’ni inşa ettiklerini belirterek, “Yeşilvadi Parkımızın karşısına Yeşilvadi Polis Merkezimizi inşa ediyoruz. Yeşilvadi Polis Merkezimiz Akdere, Vatan, Beybahçe, Fırat ve Narlı Tepe Mahallerinin güvenlik ihtiyacını karşılayacak. Şahinbey Belediyesi olarak yaptığımız bu 3. Polis merkezi oluyor. İnşaatımız hızla devam ediyor. Amacımız bu bölgede vatandaşlarımızın güvenlik ihtiyacını karşılamak. Polis merkezimizi bu yıl içerisinde tamamlayıp emniyete teslim edeceğiz. Şimdiden vatandaşlarımıza ve bölgemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

26.03.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz