18 Ağustos 2022 Perşembe
Seçkin Koleji Ata’nın izinde!

Seçkin Koleji Ata’nın izinde!

Özel Seçkin Koleji öğretmen ve öğrencilerinin, 79. ölüm yıl dönümünde Atatürk’ü anma programı çerçevesinde düzenlediği tören; saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından ilköğretim ve lise öğrencilerinin okul bahçesindeki Atatürk büstüne çiçek koymaları i

Özel Seçkin Koleji öğretmen ve öğrencilerinin, 79. ölüm yıl dönümünde Atatürk’ü anma programı çerçevesinde düzenlediği tören; saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından ilköğretim ve lise öğrencilerinin okul bahçesindeki Atatürk büstüne çiçek koymaları ile başladı.

Ardından AKM’de  düzenlenen salon programına geçildi. Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümü dolayısıyla, Özel Seçkin Kolejinin AKM salonunda gerçekleştirdiği anma törenine okul kurucuları, idareciler, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

İKİ AYRI ANMA PROGRAMI

Okul bahçesindeki program Özel Seçkin Koleji Tarih Öğretmeni Kemal Türkoğlu’nun günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından  ilköğretim öğrencilerinin okuduğu şiirler ile son buldu.

AKM salonunda ; Özel Seçkin Koleji öğrencileri tarafından hazırlanan “Dersimiz  Atatürk” adlı drama Atatürk’ün  anılarının canlandırılmasıyla devam ederken günün anlam ve önemine uygun şarkıların da söylenmesiyle izleyiciler duygu dolu anlar yaşadı.  Özel Seçkin Koleji öğrencileri tarafından seslendirilen “Nasıl Söylerim Öldüğünü Atatürk’üm?”  adlı şarkıya izleyenlerin de eşlik etmesiyle program sona erdi.

10.11.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz