24 Ağustos 2019 Cumartesi
SEÇKİN KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ MİLLİ TAKIMDA

SEÇKİN KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ MİLLİ TAKIMDA

Uluslararası Edirne Cup Yüzme müsabakaları Rusya, Ukrayna, Kosova , Azerbaycan,Türkiye Milli Takımlarının katılımıyla Edirne’de gerçekleşti.

Halen devam eden yarışlarda ülkemizi Edirne’de Özel Seçkin Koleji öğrencileri Kaan Kara, Emre Sara, Gülşen Mercan, Yunus Ayvazoğlu temsil etme hakkı kazandılar.

Özel Seçkin Koleji Kurucusu İbrahim Kaçıran başarıyla ilgili:” Okulumuzda eğitim öğretim görmekte olan öğrencilerimiz çeyrek asırlık tecrübeyle eğitilirken yetenekleri ana okulundan itibaren tespit edilerek bu yetenekleri doğrultusundaki spor dallarından birisinde yetiştirilmektedirler. Özel Seçkin Koleji olarak katıldığımız gerek akademik gerekse sosyal her türlü müsabakada şampiyonluğu hedefleyen bir ekibiz. Amacımız sağlıklı ve mutlu nesiller yetiştirmek. Önümüzdeki süreçte de akademik ve sosyal alanlarda başarılarımıza yenilerini ekleyeceğiz. Birbirinden başarılı yarışlar çıkararak Milli Takıma seçilen ve Edirne’de ülkemizi temsil eden Seçkin Koleji öğrencilerini kutlar, emeği geçen antrenörlerimize, öğrencilerimizin ailelerine teşekkür ederim ”diyerek sözlerini bitirdi.

11.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz