5 Temmuz 2022 Salı
Seçkin’de etkili dil öğrenimi semineri

Seçkin’de etkili dil öğrenimi semineri

Özel Seçkin Kolejinde 8 Aralık 2018 Cumartesi günü Cambridge Assessment ELT Trainer Ally Kensington tarafından İngilizce Öğretmenleri’ne “Etkili Dil Öğrenimi”semineri düzenlendi.

Seminer kapsamında Ally Kensington, Cambridge sınav sistemindeki değişiklikleri anlattı. Cambridge sınavının dünya genelinde büyük öneme sahip olduğunu, öğrencilerin kendilerini global olarak görmelerini sağlayan ve gösterdikleri başarı sonucunda uluslararası geçerliliği olan bir dil sertifikasına sahip olacakları için değerli olduğunu Özel Seçkin Koleji İngilizce öğretmenleri ile paylaştı.

İlköğretim Müdürü Eyüp Yılmaz, “küreselleşen dünyada iletişimin ve gelişmenin sağlanması, ülkemizin uluslararası platformlarda tanıtılması ve evrensel bir dil olan İngilizce’yi etkili bir şekilde kullanabilen nesiller yetiştirmekle ancak olabilir. Bu nedenle Cambridge Assessment ELT Trainer Ally Kensington ile temasa geçerek güncel öğretim yöntem ve teknikleri, Cambridge sınavı ve etkili dil öğrenimi konularında öğretmenlerimize seminer düzenledik.Bu güzel çalışmalar için Ally Kensington’a çok teşekkür ederiz. İlerleyen süreçte daha farklı konularda iş birliğimiz devam edecek” dedi.

10.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz