5 Temmuz 2022 Salı
SEÇKİNDE KARİYER GÜNLERİ DEVAM EDİYOR

SEÇKİNDE KARİYER GÜNLERİ DEVAM EDİYOR

Özel Seçkin Koleji "MESLEK TANITIMI VE KARİYER GÜNÜ" kapsamında Bahçeşehir Üniversitesi Öğrenci Kaynakları ve Tanıtım Direktörü Eray Mazanoğlu 12. öğrencilerine "Bugünün Dünyasında Gelecek" konulu seminer verdi.

Özel Seçkin Koleji 12.sınıf öğrencilerinin mesleki tercihlerine yön vermek adına düzenlediği kariyer günlerinde Eray Mazanoğlu öğrencilere kariyer planlarını yaparken yararlanabilecekleri bilgiler sundu ve konuşmasında, geleceğin insanı olmanın önemini vurguladı. Öğrencilere fark yaratmalarını, fikir ve proje bulmalarını , diploma değil referans bulmalarını, sadece öğrenci değil girişimci olmaları tavsiye etti . Küreselleşen dünyada ‘’Yeni Dünyanın Yeni İnsanı’’ olmalarının önemini anlatan Eray MAZANOĞLU ‘’Sadece Düşünen Değil Yapan Kazanır’’ dedi ve öğrencilere dünya çalışanı ve geleceğin insanı olmak için çalışmalarını önerdi.

Seminerde üniversite sınav sistemi, sınava etkili hazırlanma ile ilgili bilgiler verildi. Öğrencilerin sınavda cevaplayacakları soruların, alanlara göre etkisi üzerinde durdu.          

Özel Seçkin Koleji Anadolu Ve Fen Lisesi Müdürü Bahattin AVANAŞ; Öğrencilerimize stresi yenme, stresle mücadele etme, sınava hazırlanma yolları gibi çeşitli konularda seminerler düzenliyoruz. Öğrencilerimizin başarının artması için gereken bütün tedbirleri alıyoruz, onları bu yönde eğitiyoruz. Biz en iyi insanı yetiştirirsek inanıyorum ki iyi üniversiteleri de bizim çocuklarımız kazanacaktır.” diyerek Bahçeşehir Üniversitesi Öğrenci Kaynakları ve Tanıtım Direktörü Eray Mazanoğlu’na katılımlarından dolayı teşekkürlerini sundu.

4.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz