6 Temmuz 2020 Pazartesi
Seçkin’de sınava hazırlık kursu

Seçkin’de sınava hazırlık kursu

Özel Seçkin Koleji Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri için TYT’ye hazırlık amacıyla düzenlenen kurs tüm hızıyla devam ediyor.

Özel Seçkin Koleji 12.sınıf öğrencileri sınava hazırlık için 2 hafta düzenlenen kurs programına dahil oldular. Öğrencilerin mevcut akademik seviyelerini tespit etmek için Bilgi Birikim Analiz sınavı ile TYT hızlandırma programına başlandı. Öğrenciler, konu anlatımları ardından gerçekleşen soru çözümleri ve serbest çalışma saatleri ile TYT sınavına konsantre olarak başarı çıtalarını yükseltiyorlar.

Özel Seçkin Koleji Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Bahattin Avanaş, düzenlenen kurs ile ilgili, TYT ve AYT sınavlarının planlı bir çalışma süreci gerektirdiğinin altını çizerek öğrencilerin çalışma tempolarını yavaş yavaş yükseltmeleri gerektiğine vurgu yaptı.

Düzenlenen kursun öğrencilerin verimli ders çalışmaları için bir fırsat olarak gördüklerini ifade eden Avanaş, “Kurslarımızın çok faydalı geçeceğine inanıyorum. Hem çalışma tempomuz hem de öğrencilerimizin azmi ile istediğimiz noktalara ulaşacağız. Öğretmenlerimiz de bu süreçte her türlü desteği öğrencilerimize sağlıyorlar. Her öğrencimiz için bireysel çalışma programları hazırlandı. Öğretmenlerimize özverilerinden dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

19.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz