28 Kasım 2022 Pazartesi
Tahmazoğlu, gazilerle motorla şehir turu yaptı

Tahmazoğlu, gazilerle motorla şehir turu yaptı

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı ve Türk Chopper Motosiklet Kulübünce müşterek düzenlenen "Gaziler Sürüşü"nün altıncısına katılarak motorla şehir turu yaptı.

Şahinbey Belediyesi, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı ile Türk Chopper Motosiklet Kulübünce düzenlenen "Gaziler Sürüşü"nün altıncısı Demokrasi Meydanı'nda başladı. Tur öncesinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Şehitlerimiz için dualar okundu.

ŞEHİTLERİMİZE VE GAZİLERİMİZE MİNNET BORÇLUYUZ

Programda motosiklet kullanan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitlerin ve Gazilerin vatan için kanlarını ve canlarını ortaya koyduğunu belirterek "Vatan savunması için hayatlarını ortaya koyarak, toprağa düşen şehitlerimize ve gazilerimize minnetlerimizi arz ediyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yılda gazilerimiz ile birlikte motor sürüşümüzü gerçekleştiriyoruz. Bu vesile ile bize destek olan Türk Chopper Motosiklet Kulübüne teşekkür ediyorum" dedi.

DURMAK YOK YOLA DEVAM

Şehit Aileleri Vakfı Gaziantep Şubesi Başkanı Mehmet Yeter, verilen destekten dolayı mutlu olduğunu belirterek, "Her yıl olduğu gibi bu yılda organizasyonumuzu düzenliyoruz. Katkılarından dolayı Şahinbey Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tahmazoğlu'na ve Türk Chopper Kulübü Gaziantep Şubesi Başkanı Sedat Durgun teşekkür ediyorum. İnşallah durmak yok yola devam" dedi.

GURURLUYUZ

Türk Chopper Kulübü Gaziantep Şubesi Başkanı Sedat Durgun, böyle bir organizasyonda bulunmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, "Her yıl geleneksel olarak yaptığımız 6. Gaziler sürüşümüzü gerçekleştiriyoruz. Her yıl bu sürüşü yapmaktan büyük onur ve gurur duyuyoruz" dedi.

Yapılan şehir turunun ardından Gaziler Vakfı'nda pasta kesilip aşure ikramında bulunuldu  

30.09.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz