6 Temmuz 2020 Pazartesi
Tahmazoğlu’ndan kitap seti

Tahmazoğlu’ndan kitap seti

Ortaokul ve Lise öğrencilerine spor ayakkabısı hediye eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ilkokul ve anasınıfı öğrencilerine de kitap seti hediye etti.

Karnelerin alınması ile birlikte yaz tatiline giren öğrencilerin zamanlarını dolu dolu geçire bilmeleri adına ortaokul lise öğrencilerine spor ayakkabısı, lunapark bileti hediye eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ilkokul ve anasınıfında okuyan 94.000 öğrenciye de karne hediyesi olarak kitap seti hediye etti.

ÖĞRENCİLEİRMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ülkemizin geleceği öğrencilerimiz için ne yapsak azdır diyerek, "Öğrencilerimize karne hediyesi olarak, yaz tatilinde spor yapmaları için spor ayakkabısı ve eğlenmeleri için lunapark bileti hediye ettik. İlkokul ve anasınıfında okuyan 94.000 öğrencimize ise karne hediyesi olarak kitap seti hediye ettik. Öğrencilerimiz tatillerini dolu dolu yaşaya bilecekler. Spor yapacaklar lunaparkta eğlenecekler ve kitap okuyarak, zamanlarını en iyi şekilde değerlendirecekler. Öğrencilerimize yaz tatilinde iyi eğlenceler dilerken, yeni dönemde de şimdiden başarılar dilerim" dedi.

19.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz