6 Temmuz 2020 Pazartesi
TEMEL RESİM EĞİTİMİ İÇİN ADRES 'ŞSM'

TEMEL RESİM EĞİTİMİ İÇİN ADRES 'ŞSM'

Şehitkamil Sanat Merkezinde açılan ücretsiz temel resim kursuna katılan kişiler, resim sanatının inceliklerini öğrenme fırsatı elde ediyor.

Çocukların yeteneklerini geliştirmelerine büyük olanak sağlayan Şehitkamil Belediyesi, yetişkinlere de zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri, yeni hobiler edinmeleri için olanaklar oluşturmaya devam ediyor. Şehitkamil Sanat Merkezi (ŞSM) bünyesinde açılan ücretsiz temel resim kursunda haftanın 6 günü farklı yaş guruplarına özel 2 farklı seansta 2'şer saatlik eğitimler veriliyor. Resim sanatına ilgisi olan ancak bilgisi olmayan kişiler, kursta resim konusuna dair birçok şey öğrenme imkanı buluyor.

YAZ DÖNEMİ KURSLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

Resim sanatına ilgi duyan herkesi kursa davet eden Şehitkamil Sanat Merkezi Resim Öğretmeni Başak Elmas, "Öğrencilerimize resim sanat eğitiminin temel resim eğitimi veriyorum. Öğrencilerimize; perspektif, ölçü alma, resmin ana bilgilerinden bahsediyorum. Bu kursun sonunda kursu düzenli bir şekilde bitiren öğrencilerim, karakalem resim yapabilmektedir. Şehitkamil Sanat Merkezimizde yaz dönemi kurslarımız başlamıştır. Resim sanatına ilgi duyan herkesi kursumuza bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Şehitkamil Sanat Merkezi'nde temel resim kursunun haricinde; bağlama, gitar, keman, piyano, tambur, yağlıboya, karakalem, ebru, hüsn-i hat kurslarından da ücretsiz olarak yararlanılabilir.

20.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz