23 Nisan 2018 Pazartesi
Turizm Haftası’nda Gaziantep sergisi

Turizm Haftası’nda Gaziantep sergisi

Hasan Yelken’in ‘’Bir başka Gaziantep’’ konulu fotoğraf sergisi Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Ömer Arısoy tarafından açıldı.

Gaziantep’te turizm haftası etkinlikleri çerçevesinde ‘’Bir başka Gaziantep’’ konulu fotoğraf sergisi açıldı. Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Ömer Arısoy tarafından açılan sergide Diş Hekimi Hasan Yelken’in Gaziantep fotoğrafları yer alıyor.

Gaziantep Kültür ve Turizm İl Müdür Mehmet Bülent Öztürk, turizm haftasını çeşitli etkinliklerle kutladıklarını belirterek, “15-22 Nisan tarihleri arasında bir takım etkinlikler düzenledik. Bu etkinliklerle Gaziantep’in turizm zenginliğini ortaya çıkarmaya ve bunları tanıtmaya çalışıyoruz. Gaziantep çok önemli kültürel ve tarihi yapıya sahip. Gaziantep’i her alanda Türkiye’ye ve dünyaya tanıtmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Öte yandan “Bir başka Gaziantep” konulu fotoğraf sergisini hazırlayan Hasan Yelken, Gaziantep’in görünmeyen diğer bir yüzünü fotoğraflarla anlatmaya çalıştığını dile getirerek , Gaziantep’in tanıtımına katkı sağlamaya çalıştığını dile getirdi.

Gaziantep Zeugma Müzesi fuaye alanında açılan “Bir başka Gaziantep” konulu fotoğraf sergisi, 15-22 Nisan Turizm Haftası boyunca açık kalacak.

17.04.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz