1 Ekim 2020 Perşembe
TÜRKİYE ŞAMPİYONU ŞAHİNBEYDEN

TÜRKİYE ŞAMPİYONU ŞAHİNBEYDEN

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü, tüm spor dallarında olduğu gibi Judo kategorisinde de önemli bir başarıya imza atarak Türkiye Şampiyonluğunu ilimize getirdi.

25 Ocak tarihinde İşitme Engelliler Türkiye Judo Spor Federasyonu tarafından Kilis’te düzenlenen İşitme Engelliler Türkiye Judo Şampiyonası’nda Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Elif Küçükarslan büyükler 48 kg’da Türkiye Şampiyonu olarak şehrimizi gururlandırdı.

SAPORCUMUZU TEBRİK EDİYORUM

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulüp Başkanı Cuma Güzel alınan başarıdan dolayı mutlu olduklarını belirterek, “Öncelikle Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü olarak, Elazığ merkezli olan ve birçok ilimizde hissedilen depremde, yaşamlarını kaybedenlere başsağlığı yaralılara acil şifalar diliyorum. Şahinbey Belediyesi olarak sporu tabana yayarak sadece tek dalda değil birçok dalda başarı yakalamak için önemli yatırımlar yapıyoruz. İşitme engelli sporcumuz Elif Küçükarslan, İşitme Engelliler Türkiye Judo Şampiyonası’nda 48 kiloda birinci olarak Türkiye Şampiyonu oldu. Kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

26.01.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz