1 Ağustos 2021 Pazar
Vatandaşlar bilgilendirildi

Vatandaşlar bilgilendirildi

Gaziantep Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri koronavirüs tehdidi karşısında vatandaşları bilgilendirmek ve uyarılarda bulunmak üzere saha çalışması gerçekleştirdi.

Gaziantep Kent Konseyi Başkanı Dr. Samet Bayrak’ın da katıldığı saha çalışmasında meclis üyeleri vatandaşları ölümcül virüse karşı bilgilendirdi. Konsey üyeleri ayrıca vatandaşlara Gaziantep Büyükşehir Belediyesinden temin edilen maske ve antiseptik solüsyon/ kolonya dağıtımını gerçekleştirdi.

TEDBİRLERE UYMAK ZORUNDAYIZ”  

Farkındalık yaratmak adına gerçekleştirilen saha çalışmasına Kent Konseyi Yürütme Kurulundan Tarık Aytekin’de katıldı. Gençlik Meclisi Başkanı Ercan Oğuz ve bazı meclis üyelerinin sosyal mesafeli bir şekilde katıldığı saha çalışmasının ardından açıklama yapan Kent Konseyi Başkanı Dr. Samet Bayrak, “Koronavirüse karşı korunmak için sosyal mesafeye dikkat edeceğiz. Bu hastalıktan korunmak için en çok önemli olan maske, mesafe ve temizlik çok önemli. Kendimizi, ailemizi, toplumu korumak için son derece önemli kurallar var. Bu kurallara uymak zorundayız. Cadde ve sokaklarda maskesiz dolaşan vatandaşları ve sürücüleri uyardık. Farkındalık oluşturduğumuza inanıyorum” diye konuştu.

13.09.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz