24 Şubat 2020 Pazartesi
AZ KALDI

AZ KALDI

Milli maçlar arasından sonra haftanın son maçını, haftanın ilk günü akşamı evinde oynayan Gazişehir, A.Demirspor’u penaltı golü ile geçerek play off’u garantilemenin yanı sıra ilk iki içinde kritik bir galibiyet aldı..

Bir tarafta küme düşme korkusu yaşayan A.Demir, diğer tarafta da neden ilk 2 olmasın diyen Gazişehir.. Taraftar hafta içi olmasına rağmen 3-4 bin civarında.. Ama A.Demir taraftarı kadar coşkulu değil. Erkan hoca kadrosuyla fazla oynamamış.. İstikrarı sağladığı oyuncuları ile sahada. Kaybedecek çok şeyi olan A.Demir, ilk yarı etkili..

İkinci yarıya Serdar ile forveti takviye eden ve iyi başlayan Gazişehir. berabere giden maçta baskı sonuç getirdi. Özgürcan’ın yaka paça indirilen Gazişehir’li oyuncu için verilen penaltıyı gole çevirmesi maçı kopardı.

Uzatmalarda A.Demirsporun çabası sonuç getirmeyince bitiş düdüğü ile zafer Gazişehir Gaziantep FK’nın oldu. İlk sıradaki Rize ile 6 ikinci Ümraniye arasında sadece 3 puan fark kaldı. Lig sıralamasında 4.cü sıraya 50 puanla yerleşti.. Geriye kalan maçlar kritik değil. çok kritik.. Kırılma maçı bu hafta sonu deplasmandaki Erzurum maçı olacaktır. Hedef bu saatten sonra ilk 2 olmalıdır... Az kaldı. Ha gayret... Tebrikler..

3.04.2018 (Turan UYSAL)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

MAÇIN HAKKI

GURUR VE ŞÜKÜR

BASKIYI KALDIRAMAMAK

ŞAPKA ÇIKARTIN

DİSİPLİN

GÜÇ DENGELERİ

DEVRE

MÜKEMMEL

YAKIŞMADI