24 Şubat 2020 Pazartesi
KAÇAN BALIK

KAÇAN BALIK

Kaçan balık gerçekten de büyük oldu. İlk iki için bu kadar yakınlaşmışken Erzurum mağlubiyeti Gazişehir’i doğrudan Süper Lig rüyasından uyandırdı. 2-1 biten maç sonu ile artık play off daki maçlardaki umuda kaldı..

İlginç olan; rakip BB.Erzurumspor ilk yarı 1-0 öne geçtikten sonra ikinci yarının başında 10 kişi kalmasına rağmen 2.ci golü atıp Gazişehir’e nazaran daha atak ve istekli olması idi..

Tamam, saman alevi gibi olsa da Gazişehir ataklarında Erzurumspor kalecisi Hakan’ın olağanüstü performansını da unutmamak gerekir. Ama veteran takımı görünümündeki Erzurumspor karşısında ki oyun, bırakın galibiyeti puan için bile yetersizdi.. Gazişehir forvetlerinin beceriksizliğimi yoksa 40 bine varan pirim şımarıklığı mı oyuncuları bu hale getirdi. Başkan ve hocaya sormak gerekir..

Bırakın 1.ci ligi,Süper lig takımlarının bile sahip olamadığı tesis, yönetim ve maddi gücü ile gelinen nokta pek de başarı sayılmaz.. Kaldı 4 maç.. Artık hedef 3’lük olup en zayıf rakiple play off oynamak olmalı.. Bunun için de trübünlerin dolması gerekiyor.. Gaziantepspor’un sahipsiz bırakılmasına kayıtsız kalan Gazişehir’e küsen futbol seyircisini stada getiremezseniz o da hüsranla sonuçlanabilir. Kaçan balık büyük ama Ümit devam ediyor.. Geçmiş olsun...

8.04.2018 (Turan UYSAL)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

MAÇIN HAKKI

GURUR VE ŞÜKÜR

BASKIYI KALDIRAMAMAK

ŞAPKA ÇIKARTIN

DİSİPLİN

GÜÇ DENGELERİ

DEVRE

MÜKEMMEL

YAKIŞMADI