17 Ekim 2021 Pazar
YA İTANDJE OLMASAYDI

YA İTANDJE OLMASAYDI

Gaziantepspor İstanbul'da Recep Tayyip Erdoğan stadında Kasımpaşa’ya konuk oldu. Maç Cumartesi Saat 14’de, Hakem Serkan Tokat maçı yönetmiş olup gündüz maçı olarak oynandı.

Maçı Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’de izleyenler arasında idi.

Genel olarak maçın üstün oynayanı ve gol pozisyonlarını bulan tarafı Kasımpaşa oldu. Buna neden olan sebeplerden biride 54. dakikada yersiz 2.ci sarı kartı görüp takımı 10 kişi bırakan Abdülkadir Kayalı olmuştur.

Takımımızın başta Adanaspor ile deplasmanda oynadığı ve şans eseri 1 puan aldığı maç gibi Kasımpaşa karşısında biraz şans birazda kalecimiz İtandje'nin bir maç öncesine göre çok mükemmel oynaması ve güzel kurtarışları ile 1 puan daha alarak Gaziantepsporun puanını 8’e çıkarmış oldu.

Maçında 90+2 dakikası oynanırken yine futbolcumuz Rojtoral 2 sarı karttan oyun dışı kaldı 2 kırmızı kart gören takımımız bu hafta kendi sahasında oynayacağı Kayserispor maçında oynayamayacak olup teknik heyetin ve yönetimin yersiz hareketler ve hakeme yapılan ihtirazlar sebebi ile kart görenlere gerekli uyarıları yapıp gerekli maddi cezaları da vermelidir. Taraftarlarımız bu hafta kendi sahamızda oynayacağımız Kayseri spor başta olmak üzere yine bir hafta sonra kendi sahamızda oynayacağımız Osmanlıspor maçlarında 12. adam olarak takımına destek olmalıdır.

16.10.2016 (Enver BAL)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

BEŞİKTAŞ’A DA MAĞLUP OLDUK  

GAZİANTEP FUTBOLUNUN KARA HAFTASI

KENETLENMELİYİZ

AKHİSARSPOR BİZİ KÜMEYE ATTI GİBİ!

GİDİŞAT İYİ DEĞİL

GAZİANTEPSPOR’UN SONU HAYRA ALAMET DEĞİL

OSMANLISPOR, GAZİANTEPSPORA CAN VERDİ

KAYSERİ PASTIRMASINA DÖNDÜK

GÜZEL OYUNLA 3 PUAN ALDIK