20 Ekim 2021 Çarşamba
Çavuşoğlu golf sahası açtı

Çavuşoğlu golf sahası açtı

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) tarafından yapılan bölgenin ilk “Golf Sahası” Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu katılımıyla Hasan Kalyoncu Üniversitesinde gerçekleştirildi.

HKÜ tarafından yapılan bölgenin ilk golf sahasının açılışı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve HKÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Cemal Kalyoncu Akademik Yıl Açılış Töreni öncesinde HKÜ tarafından yapılan bölgenin ilk “Golf Kulübü”nün açılışı gerçekleştirildi. HKÜ Kampüsü içerisinde yer alan golf kulübünün açılışı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu tarafından yapıldı. Hasan Kalyoncu Üniversitesinde açılışa katılan Çavuşoğlu yoğun ilgiyle karşılandı. Öğrenciler ve personelin yoğun ilgileri arasında golf sahasını gezen Çavuşoğlu, golf sahası içerisinde golf aracı ile gezdi. Golf kulübünü çok beğendiğini dile getiren Bakan Çavuşoğlu Gaziantep ve bölgeye yeni bir tarz getireceğini belirterek hatıra fotoğrafları çektirdi.

İLK TOPA BAKAN ÇAVUŞOĞLU VURDU

Golf kulübünün bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni eden Bakan Çavuşoğlu ve protokol üyeleri kurdele kesimi ile golf sahası açılışını gerçekleştirdi. Açılış ile beraber golf alanına geçen Bakan Mevlüt Çavuşoğlu ve Cemal Kalyoncu golf sahasında ilk topa vurarak topu uzaklara gönderdi. Golf konusunda tecrübeleri gözden kaçmayan Çavuşoğlu, performansıyla büyük beğeni aldı. Bakan Çavuşoğlu ve Kalyoncu top atışları yaparak golf topunu uzak noktalara atmaya çalıştı. Çavuşoğlu ve Kalyoncu’nun performansı, profesyonel golf sporcularını aratmadı.

27.10.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz