29 Mart 2023 Çarşamba
"Deprem Master Planı hayati önem taşıyor"

"Deprem Master Planı hayati önem taşıyor"

İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Latif Karadağ'ı ziyaret etti.

İMO Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk, 31 Mart'ta yapılan yerel seçimlerinden ardından yeniden göreve gelen ilçe belediye başkanlarının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'i de ziyaret ederek, "Hayırlı olsun" dileklerini ilettiklerini bildirdi. Başkan Çeliktürk, "31 Mart'te yeniden Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Fatma Şahin ve teknik ekibine, 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulunduk. Kendisine ve teknik ekibine başarılar dileriz" dedi.

Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında, sağlıklı ve güvenli yapılar da gündeme geldi. Gaziantep Deprem Master Planının hazırlanması konusunda seçim öncesi Büyükşehir Belediyesi ile "İyi Niyet Protokolü" imzalandığını belirten İMO Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk, sohbet sırasında Deprem Master Planı ile ilgili de görüş alışverişinde bulunduklarını bildirdi. Çeliktürk, "Gaziantep birinci derecede deprem bölgesinde yer alıyor. Bu nedenle Deprem Master Planının hazırlanması kentimiz için hayati önem taşıyor" şeklinde açıklamada bulundu.

İMO Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Fatma Şahin'in ardından Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Latif Karadağ'ı da ziyaret ederek, başarılar dilediler.

30.04.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz