5 Temmuz 2022 Salı
Koçer'den Topçuoğlu'na hayırlı olsun ziyareti

Koçer'den Topçuoğlu'na hayırlı olsun ziyareti

Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Gaziantep sanayisinin hedefinin değişim ve dönüşüm ile daha fazla katma değerli üretim ve Endüstri 4.0'a hazırlanmak olduğunu söyledi.

GİRİŞİMCİLİĞİMİZİN EN İYİ ÖRNEĞİ OSB'LERDİR

AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, geçtiğimiz hafta Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığına seçilen Mustafa Topçuoğlu'nu ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti ve yeni görevinde başarılar diledi. "Girişimciliğimizin en iyi örneği organize sanayi bölgeleridir" diyen Koçer, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi'nin Türkiye'ye model olduğunu ifade etti.

SANAYİCİNİN YANINDA VE DESTEKÇİSİYİZ          

Geçmişte 13 yıl boyunca Gaziantep Sanayi Odası Başkanlığı döneminde Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Başkan Yardımcılığı yapan ve Türk iş alemini 11 yıl boyunca TOBB'da temsil eden Milletvekili Koçer, samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında, her konuda OSB yönetiminin ve sanayicinin yanında ve de destekçisi olmaya devam edeceği mesajını verdi.

BAŞARILI OLACAĞINA İNANCIMIZ TAMDIR

OSB'nin yeni Başkanı Mustafa Topçuoğlu'nun geçmişteki görevlerinde olduğu gibi yeni görevinde de başarılı olacağına inancının tam olduğunu vurgulayan Koçer, "Mustafa Topçuoğlu, ülkemizin başarılı sanayicilerinden birisi ve Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanlığı'ndan bu göreve geliyor. Başarılı olacağına inancımız tamdır. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz" dedi.

GAZİANTEP OSB'DE ÇARKLAR DÖNÜYOR

Koçer, Gaziantep sanayisi ile ilgili yaptığı açıklamada şöyle devam etti: "Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde çarklar dönüyor. Üretim, ihracat ve istihdam devam ediyor. Önümüzdeki süreçte sanayimizde değişim ve dönüşümü başlatacağız. Ar-Ge, inovasyon ve markalaşmaya önem vereceğiz. Hedefimiz, katma değerli üretim ve Endüstri 4.0. Sanayi Bakanlığımızın değişim ve dönüşüm projesi kapsamına aldığı 5 il içerisinde Gaziantep'in de bulunması şehrimiz için büyük bir önem arz ediyor. Türkiye'nin en önemli sanayi ve ticaret şehirlerinden biri olan Gaziantep'te kurulacak olan Dijital Dönüşüm Merkezi ile işletmelerimiz dijital dönüşüme hazırlanacak."

Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Mustafa Topçuoğlu da, ziyaretinden dolayı Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer'e teşekkür etti. Topçuoğlu, "Sanayicilerimizle koordineli hareket ederek, yatırım, üretim, istihdam ve ihracatımızı artırmak için çalışacağız" şeklinde konuştu.

3.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz