1 Aralık 2021 Çarşamba
“Süper ligi Gaziantep'siz düşünemiyoruz“

“Süper ligi Gaziantep'siz düşünemiyoruz“

Basketbol Süper Ligi Direktörü Samer Şenbayrak Gaziantep’te gazeteciler ile bir araya geldi.

Şenbayrak, gazeteciler ile basketbolla ilgili önerileri ve sorunları konuştuğu toplantıda,“ Gaziantep Basketbolun, şampiyonlar liginde ülkemizi temsil etmesi bizi çok mutlu ediyor. Süper ligi Gaziantep'siz düşünemiyoruz“ dedi.

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) olarak Gaziantep'te basketbolu daha izlenebilir hale getirmek istediklerini belirten Şenbayrak, "Basketbol Gaziantep için çok değerli. Gaziantep'in Türk Basketbolundaki yerini biliyoruz. Burada ve ve çevre illerde basketbolu yaymak için projeler geliştiriyoruz. Gaziantep'in bugüne kadar basketbola sağladığı katkılar ortada. Türk basketbolunu yörede daha takip edilebilir olması için gayret sarf ediyoruz. Gaziantep sanayide olduğu gibi basketbolda da abi rolünde olacak. Çevre illerden basketbol izlemek için gençlerimizi müsabakalara bekliyoruz. Gaziantep Basketbolun, şampiyonlar liginde ülkemizi temsil etmesi bizi çok mutlu ediyor. Süper ligi Gaziantep'siz düşünemiyoruz. Federasyon olarak iyi bir kalkınma hedefliyoruz. Kulüp yöneticilerimizle beraber projeler üretmeye çalışıyoruz. Gaziantep Basketbol kulübünün önderliğinde bölgede yayılabilmesi için projeler peşindeyiz. Buradaki kalkınma için de siz basın mensuplarının desteklerini bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Toplantıya Gaziantep Basketbol Kulüp başkanı Deniz Köken’de katıldı. Köken, “ Basketbolu kentte daha yaygın hale getirmek için çalışıyoruz“ diye konuştu.

9.12.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz